Kol Cerrahi - Doktor Oyunu

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Girl Games - Vasco Games
Çocuklarınız büyüdüğü zaman meslek seçimi yaparken doktorluk mesleğini tercih etsin ister misiniz? O halde onlara bu mesleği onlara tanıtacak ve sevdirecek olan eğlenceli oyunlar oynatmanız gerekiyor. Bunun için doğru adrestesiniz. Hemen indir butonuna ba

Çocuklarınız büyüdüğü zaman meslek seçimi yaparken doktorluk mesleğini tercih etsin ister misiniz? O halde onlara bu mesleği onlara tanıtacak ve sevdirecek olan eğlenceli oyunlar oynatmanız gerekiyor. Bunun için doğru adrestesiniz. Hemen indir butonuna basın ve eğlenceyi başlatın.

Kol Cerrahi - Doktor Oyunu oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınıza doktorluk mesleğinin eğlenceli yanlarını onların yaş gruplarına uygun olan  bir şekilde anlatacak ve onların bu mesleği sevmelerini sağlayacak olan mükemmel bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Oyundaki karakterimiz Sarah egzersiz yaparken kolunu kırdı. Hemen hastahaneye geldi. Çocuklarınız bu hastahanede görev yapan bir doktor olacak ve onu ameliyat ederek tedavi edecek. Kolundaki kırığın yerini teşhis ederek uyuşturucu iğne yaparak uyuşmasını sağlayacak, neşter ile keserek açacak ve kırık kemiğe ulaşacak, kırık kemiği onararak dikecek ve pansuman yaparak bandajlayacak. Çocuklarınızın doktorluk yapmaktan çok keyif alacakları  bu mükemmel oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Kol Cerrahi - Doktor Oyunu indir